«Суд у Москві без участі адвоката продовжив арешт кримчанина Яцкіна» — Полозов

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
12 Лютого 2021, 11:15
Іван Яцкін
Тетяна Нікішина
12 Лютого 2021, 11:15

Московський міський суд 11 лютого без участі адвоката продовжив ще на два місяці — до 16 квітня — арешт кримчанину Івану Яцкіну, якого ФСБ обвинувачує в нібито «шпигунство» на користь України.

Про це повідомив у фейсбуці захисник кримчанина Микола Полозов.

Дело Ивана ЯцкинаСегодня Московский городской суд рассмотрел ходатайство следователя СУ ФСБ России о продлении срока...

Posted by Nikolai Polozov on Thursday, February 11, 2021

Сьогодні Московський міський суд розглянув клопотання слідчого СУ ФСБ Росії про продовження терміну утримання під вартою відносно українського політв’язня Івана Яцкіна, обвинуваченого владою РФ в скоєнні державної зради у формі шпигунства… суд продовжив термін утримання під вартою Івану Яцкіну до 16 квітня, — написав Полозов.

Адвокат нагадав, що строк утримання під вартою Яцкіна мав закінчитися 16 лютого.

Полозов заздалегідь заявив клопотання про призначення дати судового розгляду клопотання слідчого про продовження строку тримання під вартою на 15 лютого, оскільки 11 і 12 лютого був зайнятий в іншому судовому процесі — у «міському суді» м. Армянськ в окупованому Криму.

Як доказ участі в раніше призначених судових засіданнях в Криму мною були представлені слідчому повістки міського суду м. Армянськ про виклик мене в якості захисника Мустафи Джемілєва на зазначені дати. Як пізніше з’ясувалося, судове засідання щодо мого підзахисного Івана Яцкіна про продовження йому терміну утримання під вартою відбулося без моєї участі із залученням захисника за призначенням, — зазначив захисник.

Як повідомляли «Кримські новини», у московському СІЗО «Лефортово» політв'язень Яцкін три місяці чекає на медичну допомогу після травми.