Суд у справі Джемілєва вирішив допитати експерта

Кримські татари
Анвар Деркач
28 Грудня 2021, 15:55
Анвар Деркач
28 Грудня 2021, 15:55

На сорок четвертому засіданні міського суду Армянська (Автономна республіка Крим) у справі лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва розглянув результати додаткової балістичної експертизи патронів до карабіну ВП-СКС калібру 7,62х39 і викликав експерта на наступне засідання. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Фейсбуці.

З ініціативи державного обвинувача було призначено цю експертизу. На думку прокурора, ці патрони є патронами військового призначення до бойової стрілецької зброї. І його цікавило які патрони, мисливські чи військові, а також у чому різниця між ними, - написав Полозов.

Він додав, що захист Джемілєва просив встановити відповідність цих набоїв вимогам ст. 6 федерального закону «Про зброю», тобто ці патрони є патронами бронебійної, запальної, розривної або трасуючої дії.

На запитання, поставлені захистом, експерт відповів однозначно. Патрони не є патронами бронебійної, запальної, розривної або трасуючої дії, - зазначив адвокат, який представляє інтереси Джемілєва.

Він також наголосив, що експерт у висновку зазначив, що патрони, представлені для дослідження, не є мисливськими, але при цьому не вказав, для чого вони призначені.

Суд вирішив викликати експерта та заслухати його у наступному засіданні, призначеному на 14 січня.

Російська окупаційна влада звинуватила Джемілєва в незаконному зберіганні набоїв та незаконному перетині кордону Росії у травні 2014 року.