«Суд» в Криму арештував затриманного раніше кримського татарина Темірянова

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 17:17
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 17:17

Окупаційний Київський районний "суд" обрав запобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Вілена Темірянова у вигляді взяття під варту до 10 жовтня 2022 року.

Про це повідомляє Кримська солідарність.

"Суддя" Михайло Белоусов відправив Темірянова під під варту до 10 жовтня 2022 року.. З таким клопотанням виступив у суді слідчий ФСБ Шерстюков, - йдеться у повідомленні.

Слухання відбувалося у закритому режимі — без журналістів та слухачів.

«У зал засідання нас не пустили, бо засідання було закрите. Чоловік сидів у машині, мені вдалося його побачити на кілька хвилин, трохи побалакати. Він сказав, що йому дали два місяці арешту, адвокат подаватиме клопотання про перегляд рішення. Каже, що сьогодні їжу та воду зранку не дають. Він дякує всім, хто прийшов його підтримати. Відчуває вашу підтримку», — повідомила Ельмаз Газієва, дружина Вілена Темер'янова.

Також сьогодні окупаційний Київський районний "суд" обравзапобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Сеітяя Аббозова у вигляді домашнього арешту. 

Нагадаємо, у будинку кореспондента «Кримської солідарності» Вілена Темер'янова, де відбувався обшук, перебували малолітні діти. Одна дитина серйозно хворіє. Про це у коментарі QIRIM.News розповіла правозахисниця Лутфіє Зудієва.

Як повідомляли QIRIM.News, у Джанкої та Джанкойському районі пройшли обшуки в будинках сімох кримських татар, серед них - Сеітяя Аббозов. За повідомленням Кримської солідарності, Едема Бекірова, Енвера Кроша та Мурата Мустафаєва вивезли у невідомому напрямку.

Як повідомляли QIRIM.News, у будинку матері кореспондента «Кримської солідарності» Вілена Темер'янова Лілії Ганієвої також пройшов обшук. Причому без її присутності. Після того, як жінка відійшла до родичів, вона помітила на кухні якісь брошури, які їй не належали.

Своєю чергою народний депутат Рустем Умєров, коментуючи, сьогоднішні обшуки в окупованому Криму, заявив, що Україна звільнить Крим та кожного свого громадянина на півострові.