«Суд» в Криму відмовив видати тіло вбитого під час обшуку Рахімова

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2021, 18:46
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2021, 18:46

Так званий «Верховний суд Республіки Крим» відмовив в апеляційній скарзі у справі Набі Рахімова.

Як повідомляє «Кримська солідарність», захист наполягав на незаконності рішення, прийнятого «Київським районним судом», згідно з яким тіло залишиться в руках держави, як отримане «в ході припинення терористичного акту».

За словами адвоката Сіяра Панича, позиція слідства, яка спирається на статтю 14.1 Федерального закону РФ «про поховання та похоронну справу» не мотивована. Відповідно до неї, тіла осіб, убитих під час здійснення ними теракту, не видаються, і про місце їх поховання не повідомляється.

«Як нам відомо, ніякої терористичної акції не було. Рахімов був убитий за місцем його постійного проживання, в ході проведення оперативно-розшукового заходу. Ніяких інших доказів, доказів слідчий в Київському районному суді не навів », - сказав адвокат.

Верховний суд» також відмовив захисту, ґрунтуючись на рішенні суду першої інстанції.

Нагадаємо, під час обшукув селі Дубки під Сімферополем 11 травня співробітники ФСБ Росії застрелили громадянина Узбекистану Набі (Аюба) Рахімова, який проживав в окупованому Криму.

Силовики стверджують, що чоловік нібито чинив збройний опір співробітникам правоохоронних органів. Цього ж дня ФСБ відвезла на допит його сім’ю і сім’ю Сейдамета Гафарова, в будинку якого убили Рахімова.

13 травня підконтрольний РФ Радянський районний «суд» в окупованому Криму ухвалив видворити дружину громадянина Узбекистану Набі Рахімова.