«Суд» в Сімферополі оштрафував Нурі Халілова за участь у мирній акції

Новини України та світу
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 20:27
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 20:27

У середу, 15 вересня, в так званому Київському районному суді окупованого Сімферополя відбувся черговий розгляд адміністративної справи щодо Нурі Халілова, передает кореспондент «Кримських новин».

За словами адвоката Айдера Сулейманова, вже стало стандартним, що «суд» не надав перекладача і не задовольнив клопотання захисту про виклик прокурора, співробітників поліції, свідків по даній справі.

Хотів би відзначити такий факт, що в протоколі пояснення відсутній підпис, тобто фактично даний протокол абсолютно втрачає законну силу. Про це ми заявили в суді. Ми сказали, що дане пояснення незаконне, що не має ніякої сили, і просимо суд це пояснення виключити з доказів і припинити адміністративне провадження з огляду на відсутність складу адміністративного правопорушення, – підкреслив адвокат.

Сулейманов зазначив, що його підзахисний не брав участі в будь-якому мітингу, а прийшов під будівлю ФСБ 4 вересня, як звичайний громадянин законним шляхом, щоб поцікавитися долею своїх співвітчизників, викрадених напередодні.

Суд прийняв абсолютно передбачуване рішення, присудивши штраф в розмірі 10 000 рублів. Природно, ми це рішення будемо оскаржувати і подавати до вищих інстанцій, – резюмував адвокат.

Нагадаємо, раніше на аналогічну суму вже були оштрафовані двоє кримських татар. Зокрема, «суд» оштрафував Садрі Муратова і Іслама Юрданова.