«Суд» в Сімферополі продовжив призначати величезні штрафи кримським татарам

Новини України та світу
Алла Трапезова
24 Вересня 2021, 18:06
Алла Трапезова
24 Вересня 2021, 18:06

Окупаційний Київський райсуд Сімферополя виніс рішення про призначення штрафу в розмірі 20 тисяч рублів кримськотатарському активісту Ремзі Зудієву. Про це повідомив кореспондент «Кримських новин».

Штраф за ч.1 ст. 20.6.1 КпАП РФ був призначений нібито за те, що Зудієв 4 вересня перебував біля будівлі ФСБ і не дотримувався правил поведінки при надзвичайній ситуації, чим нібито створив загрозу зараження COVID-19 для інших громадян.

У «суді» свою вину Зудієв не визнав.

Крім того, «суд» також призначив штраф в розмірі 5 тисяч рублів ще одному кримськотатарському активісту – Недіму Амзаєву.

Нагадаємо, 3 і 4 вересня в окупованому Криму російські силовики провели обшук у п'яти кримських татар, а потім викрали їх. Серед них були перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, а також Асан і Азіз Ахтемови, Ельдар Одаманов і Шевкет Усеінов.

Родичі, адвокати і кримськотатарські активісти 4 вересня зібралися під будівлею ФСБ в Сімферополі, щоб дізнатися про долю своїх співвітчизників. Силовики почали затримання людей, їх посадили в автобуси і вивезли. Пізніше кримських татар відпустили, проте проти них порушили адміністративні справи нібито за недотримання епідеміологічних норм.