«Суд» відхилив клопотання щодо переведення Бекірова під домашній арешт. Він залишається у СІЗО до 12 червня

Новини
Асіф АлієвQHA
10 Квітня 2019, 14:49
Асіф АлієвQHA
10 Квітня 2019, 14:49

"Київський районний суд" Сімферополя відмовив у апеляції захисту кримськотатарського активіста Едема Бекірова, залишивши його під вартою до 12 червня.

Як повідомляє «Кримська солідарність», адвокат Бекірова Іслям Веліляєв клопотав про домашній арешт і просив приписати до матеріалів справи усі виписки про обстеження його підзахисного, які були видані на території України.

Захист заявив «суду», що Бекіров не може сам ходити у туалет, дуже хворий, і перебування у СІЗО для нього рівносильно тортурам.

Також адвокат сказав, що для домашнього арешту Бекірова можуть прийняти у себе родичі у Сімферополі. «Прокурор» виступав проти усіх пропозицій захисту, і «суддя» його підтримав.

⚡️СУД ПО «ДЕЛУ ЭДЕМА БЕКИРОВА»Информационный пост10.04.2019UPD_8. Судья вернулся из совещательной комнаты. Судья не...

Опубліковано Крымская солидарность Вівторок, 9 квітня 2019 р.

QHA media повідомляло, що Бекіров має намір оголосити голодування. Як заявляв його адвокат, голодуванням він бажає домогтися переведення під домашній арешт або до медсанчастини.

Бекіров хворий на цукровий діабет. Рівень цукру в його крові практично не знижується, а інсулін, який колють декілька разів на день, не допомагає.

7 лютого 2019 року «Київський районний суд» Сімферополя ухвалив продовжити арешт Бекірова до 12 квітня 2019 року.

Жителя селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекірова затримали російські силовики на в'їзді до Криму вранці 12 грудня 2018 року. Він заявив, що прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Наступного дня «Київський районний суд» Сімферополя взяв під варту Бекірова на два місяці. ФСБ закидає йому зберігання і передачу вибухових речовин і боєприпасів.