Так званий «міський суд» Судаку оштрафував Усеїнова на 300 рублів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Листопада 2021, 18:53
Асіф АлієвQHA
29 Листопада 2021, 18:53

Так званий «Судакський міський суд» ухвалив рішення стягнути з ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеїнова витрати на знос його будинку в селі Морське, який було знесено минулого тижня.

Про це йдеться у рішенні «суду».

«Стягнути з Усеїнова Рустема Абібуллаєвича у доход місцевого бюджету судові витрати, пов'язані зі сплатою державного мита, у розмірі 300,00 рублів», - йдеться у документі.

Тим часом, зазначено, що рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до «Верховного Суду Республіки Крим» через «Судацький міський суд» протягом місяця з дня ухвалення рішення суду в остаточній формі.

Раніше QIRIM.News повідомляло, ветеран кримськотатарського національного руху — Рустем Усеїнов, чий будинок було знесено 24 листопада, має намір вести боротьбу за право жити на своїй рідній землі в селі Капсихор у Судакському районі.

Нагадаємо, сьогодні, 24 листопада за рішенням так званого Судакського «міського суду» у селищі Капсихор (Морське), що неподалік Судака російська влада Криму приступила до знесення будинку ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеїнова.

Верхом цинізму назвав знесення житла ветерана кримськотатарського національного руху громадський активіст, голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля.

Як повідомила QIRIM.News кримчанка Ельмаз Киримли перед початком знесення будинку було демонтовано прибудову біля будинку Усеїнова. Нагадаємо, ще 11 жовтня російська влада мала намір знести будинок Усеїнова, але тоді на це не наважились.