«Суддя» у «справі» Чубарова взяв самовідвід» — Полозов

Новини
Ігор ЗайцевQHA
22 Червня 2020, 15:50
Ігор ЗайцевQHA
22 Червня 2020, 15:50

Сьогодні, 22 червня, «Верховний суд» анексованого Криму почав розгляд по суті «кримінальної справи» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Проте «засідання» так і не відбулося, бо «суддя» Сергій Погребняк заявив самовідвід.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

Саме засідання не відбулося. Справа розглядається колегією з трьох суддів. Головуючий суддя Погребняк заявив самовідвід, мотивуючи це тим, що раніше він брав участь як суддя у справі проти Ахтема Чийгоза, а також визначав підсудність у справі Мустафи ДегерменджіАлі Асанова та інших. На підставі цього двоє інших суддів задовольнили самовідвід Погребняка, — поділився Полозов.

Окрім цього адвокат заявив, що «суд» також не встиг розглянути питання про допуск Полозова як захисника Чубарова.

Тепер «суд» формуватиме нову «судову колегію». Дата наступного «засідання» невідома.

QHA media повідомляло, що 23 березня в анексованому Криму «слідчий комітет» порушив кримінальну справу проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова за «організацію масових заворушень, що супроводжувалися насильством».

22 січня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що кримські татари запланували у травні масово перетнути адмінкордон з анексованим Кримом через пункт пропуску «Чонгар». Акція була запланована на 3 травня, але пізніше дату перенесли через пандемію нового коронавірусу.