«Суди» в Криму продовжують присуджувати кримським татарам максимальні штрафи

Новини України та світу
Алла Трапезова
17 Вересня 2021, 18:08
Алла Трапезова
17 Вересня 2021, 18:08

Окупаційні суди в Криму продовжують призначати штрафи кримським татарам, які прийшли в пошуках затриманих співвітчизників під будівлю ФСБ 4 вересня.

«Суди» по адміністративних порушеннях пройшли над Владленом Сейдалієвим і Айдером Кадировим. Двом кримським татарам були призначені максимальні суми штрафів – 30 тисяч рублів.

Крім того, штраф в 15 тисяч рублів отримав Сервер Алієв, а також на 10 тисяч рублів були оштрафовані Зарема Ахтемова і Руслан Умеров. Різа Сейтвелієв отримав штраф в 7 тисяч рублів.

Нагадаємо, сьогодні, 17 вересня, був оштрафований головний редактор кримськотатарської газети «Авдет» Шевкет Кайбуллаєв. Йому окупанти призначили 5 тисяч рублів штрафу. Однак, як наголосила адвокат, Кайбуллаєв в момент затримання сидів в автомобілі і не створював епідеміологічну загрозу.

Крім того, 16 вересня голові ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заіру Смедлі «суд» окупантів призначив максимальний штраф в 30 000 рублів за участь у мирній акції. Раніше були оштрафовані ще кілька кримських татарНурі Халілов, Садрі Муратов і Іслам Юрданов.