«Свідками обшуків і арештів у власних будинках стали 15 дітей в Криму» — Салієва

Новини України та світу
Ірина Требунських
17 Лютого 2021, 16:31
Фото: «Кримська солідарність»
Ірина Требунських
17 Лютого 2021, 16:31

Під час облав на будинки кримських татар з подальшими затриманнями, які окупанти провели сьогодні в п'яти районах Криму, 15 неповнолітніх дітей стали свідками обшуків і арештів своїх батьків. Про це розповіла координаторка проєкту дітей політв'язнів «Кримське дитинство» Муміне Салієва, передає «Кримська солідарність».

У літнього Азамата Еюпова загалом четверо дітей, серед них — одна неповнолітня дитина і доросла донька з інвалідністю 1-ї групи, яка потребує постійного догляду. У Тимура Ялкабова п’ятеро дітей, а Ленур Сейдаметов є батьком трьох.

Сьогодні ще 15 неповнолітніх дітей залишилися без батьків після масових облав, — прокоментувала Салієва.

Свідками обшуків і арештів стали також двоє дітей Яшара Шихаметова і четверо дітей Ернеста Ібрагімова. Усі ці діти стали свідками затримань, з деякими з них оперативники вступали в контакт, намагаючись відволікти від обшуку.

«Кримські новини» повідомляли, що з 4:00 ранку 17 лютого в окупованому Криму знову окупанти проводять незаконні масові обшуки в будинках кримських татар у Білогірську, Бахчисараї, Сімферополі, Севастополі та Радянському районі.