«Свободу Навальному. Путіна в тюрму». На Красній площі силовики розігнали акцію протесту

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 16:10
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 16:10

Сьогодні, 15 вересня, на Красній площі в Москві пройшла акція, учасники якої розгорнули банер «Свободу Навальному. Путіна в тюрму».

Активісти вигукували гасло «Свободу Олексію Навальному» Банер встигли протримати всього кілька секунд.

До чотирьох людей поспішила поліція, яка відібрала великий плакат.

Банер встигли протримати всього кілька секунд. До чотирьох людям поспішила поліція, яка відібрала великий плакат. Як повідомляє видання SOTA, поліція незабаром затримала учасників акції.

Ними виявилися чотири активісти «Громадянського суспільства Калузької області». До активістів приїхав адвокат від «ОВС-Інфо» Сергій Тельнов.

Нагадаємо, російський опозиціонер Олексій Навальний був затриманий співробітниками російської Федеральної служби виконання покарань ввечері у неділю, 17 січня, під час проходження паспортного контролю на виході з московського аеропорту Шереметьєво. Українські й світові лідери звернулися до президента РФ Володимира Путіна із закликом звільнити Навального.

Вже 2 лютого Навального засудили до 2,5 років колонії за звинуваченням у порушенні зобов'язань умовно засудженого у справі косметичної компанії «Ів Роше». З 15 березня він перебуває у колонії № 2 у місті Покров Володимирської області.