Таврійська губернія з центром у Сімферополі. Буданов розповів про ідеї Росії

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Травня 2022, 12:32
Кирило Буданов
Ліна Тимошина
03 Травня 2022, 12:32

Росія хоче відтворення Таврійської губернії, яка існувала нетривалий час у Російській імперії з адміністративним центром у Сімферополі. Але все це хворий розум російського керівництва. Про це заявив начальник Головного управління розвідки МО генерал-майор Кирило Буданов в інтерв'ю НВ, повідомляє пресслужба ГУР.

У хворому розумі російського керівництва є дві ідеї, які вони плекають. Перша — це відтворення Таврійської губернії, яка існувала нетривалий час у Російській імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини і навіть трохи Донецької області та Запоріжжя, з адміністративним центром у місті Сімферополь. Це та ідея, яку вони зараз проштовхують, - розповів Буданов.

За його словами, є й друга ідея, яку нечасто можна почути, — так зване Небесне місто.

Це Одеська область, Херсонська область, частина Миколаївської області, місто Дніпро і частина Донецької області. Була така концепція. Ще раз кажу: це — хворий розум, - наголосив начальник ГУР Міноборони України.

Щодо псевдореферендуму, який росіяни 27 квітня збиралися провести у Херсоні, за словами Буданова, у росіян дуже сильний кадровий голод. Ті, на кого вони робили ставку перед війною, у багатьох випадках себе абсолютно не виправдали.

Певна кількість людей погодилася на співпрацю. Але досить невисокий відсоток із тих, хто це зробив, насправді здатен керувати хоча б якимось районом міста. Тому головна проблема — це кадровий голод, - додав Буданов.

Як повідомлялиQIRIM.News, ідея окупантів з так званим "референдумом" на Херсонщині провалилася, тому зараз колабораціоністи розганяють фейк про те, що вони начебто й не збиралися його проводити, заявив голова обласної організації Комітету виборців України Дементій Білий. 

Як повідомлялиQIRIM.News, за даними української розвідки, російські військові готують низку «псевдореферендумів» для «легалізації» окупаційних адміністрацій. Зокрема, на окупованій території Херсонської області друкували бюлетені, бланки, брошури, плакати та буклети для проведення голосування на «референдумі» зі створення чергової псевдореспубліки «ХНР».