Тема Криму буде червоною ниткою для Зеленського в ООН – Кулеба

Новини України та світу
Алла Трапезова
20 Вересня 2021, 13:54
Алла Трапезова
20 Вересня 2021, 13:54

Червоною ниткою участі президента України Володимира Зеленського в ГА ООН та переговорів на всіх рівнях буде тема Криму. Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів в ефірі одного телеканалу, передає прес-служба МЗС.

Це дуже принципово. По-перше, ми дуже успішно запустили «Кримську платформу». По-друге, Крим є питанням номер один для нашої держави та дипломатії. Буде непроста розмова з Генеральним секретарем ООН на цю тему, адже ми хочемо бачити більшу залученість ООН до питань Криму, – підкреслив Кулеба.

Він також повідомив, що під час візиту до США для участі в ГА ООН Зеленський консолідує міжнародну підтримку нашої держави задля протидії російській агресії, залучення інвестицій та боротьби із пандемією COVID-19. Також це нагода провести низку важливих двосторонніх і багатосторонніх зустрічей у штаб-квартирі ООН, зокрема, з генсеком ООН, генсеком НАТО, лідерами декількох держав.

Нагадаємо, Зеленський та українська делегація відвідає США, де протягом 21 та 22 вересня візьме участь у відкритті 76-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.