«Тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь», - Дейнеко про припинення безвізу для росіян

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Липня 2022, 14:52
Ліна Тимошина
01 Липня 2022, 14:52

Тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь. Про це повідомивголова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко у Фейсбук. Відсьогодні, 1 липня, на кордоні почало діяти рішення уряду України про припинення безвізових поїздок для росіян.

Дейнеко наголосив, що подорожі без візи – це привілей для громадян розвинутих демократій, які не вбивають мирних людей і не зазіхають на суверенітет інших держав. І росія у цей список не потрапляє.

Недоімперія розв’язала криваву війну, окуповує українські території, руйнує інфраструктуру наших міст, грабує, ґвалтує та вбиває наших громадян! росіяни, які вчиняють усі ці звірства проти нашої держави, зробили все, щоб цивілізований світ сприймав їх як агресорів. І агресорів ми будемо нищити не лише на полі бою. Візовий режим також дозволить посилити безпеку нашої держави. Тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь, - написав Дейнеко.

Також він попередив громадян росії, що навіть якщо вони отримали візу, розслаблятися не варто. Оскільки це ще не гарантує безперешкодний в’їзд до України.

Адже власники візи мусять відповідати й іншим умовам перетину українського кордону. І прикордонники обов’язково їх перевірятимуть. А за наявності обґрунтованих підстав, візу буде скасовано на місці, - підкреслив голова Держприкордонслужби.