TIKA передала Меджлісу кримськотатарського народу 80 генераторів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
05 Грудня 2022, 13:17
Асіф АлієвQHA
05 Грудня 2022, 13:17

Сьогодні, 5 грудня Турецьке агентство зі співпраці та Координації — TIKA разом із Фондом Національного добробуту Криму здійснили спільний проєкт – передали 80 генераторів Меджлісу кримськотатарського народу.

Як повідомляє QIRIM.News, передача відбулася за участю координатора програм TİKA в Україні Джунейта Эсмера, голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, посла Туреччини в Україні Ягмура Ахмеда Гульдере, генерального директора Благодійної організації «Фонд «КРИМ» Різи Шевкієва та інших.

Координатор програм TİKA в Україні зазначив, що сьогодні Україна проходить дуже важкий період війни, оскільки Росія завдає ударів по енергетичній структурі країни.

«Найбільше від цього страждають мирні люди. З цією метою аби допомогти людям пережити негаразди, ми передаємо 80 генераторів потужністю 3,5 КВ», - сказав в коментарі QIRIM.News Джунейт Эсмер.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що генератори будуть розподілятися серед організацій та людей, які мають велику потребу, перед усім серед вимушених переселенців з тимчасово окупованих території — Криму, районів Херсонської та Запорізької області.

«З того моменту, як російській агресор почав завдавати удари по джерелах виробництва електроенергії та коли в великих містах України почався значний недолік електроенергії, ми звернулися до уряду Туреччини з тим, щоб допомагали Україні в тому числі постачанням генераторів. Ці 80 генераторів, що передаються Меджлісу кримськотатарського народу, будуть розподілятися серед організацій, людей, які мають велику потребу. Зрозуміло, що в першу чергу ми вивчаємо ситуацію пов'язану зі співвітчизниками, які були вимушені покинути тимчасово окуповані території Крим, районі Херсонської, Запорізької області», - сказав він.