Тіло вбитого рік тому мусульманина в Криму досі перебуває у морзі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
20 Травня 2022, 16:41
Асіф АлієвQHA
20 Травня 2022, 16:41

Тіло загиблого під час затримання в Криму громадянина Узбекистану Набі Рахімова все ще перебуває у морзі — вже понад рік.

Як передає Кримська солідарність, про це заявив адвокат Едем Семедляєв.

За його словами, якщо провину Рахімова не буде доведено, то труп віддадуть родичам для поховання, однак у разі визнання його винним у тероризмі тіло залишиться у держави.

Набі Рахімова звинувачують у восьми статтях кримінального кодексу Російської Федерації. Стаття 317 КК РФ («Зазіхання життя співробітника правоохоронного органу»), кілька частин 222 статті («Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення, пересилання чи носіння зброї, основних частин вогнепальної зброї, боєприпасів»3); КК РФ («Приготування до злочину та замах на злочин»), частина 1 статті 205.5 КК РФ («Організація діяльності терористичної організації та участь у діяльності такої організації»), 205.1 КК РФ («Сприяння терористичній діяльності»).

Тим часом дружина загиблого Сохиба Бурханова досі перебуває в центрі тимчасового перебування іноземних громадян і перебуває в медичному блоці, де умови трохи кращі, ніж у загальному бараку.

16 травня Сохібі вручили обвинувальний висновок у справі Набі Рахімова. 18 травня матеріали надійшли до суду, адвокат Едем Семедляєв передав, що вже вивчив усі документи у справі разом із Сохибою Бурхановою. Дата першого слухання наразі невідома.

Як повідомляли «Кримські новини», російські силовики 11 травня 2021 року проводили незаконні слідчі заходи в будинку Аюба Рахімова у селі Завітне Ічкинського (Совєтського) району в окупованому Криму, в результаті яких окупанти його застрелили.