«Точки доступу Wi-Fi, мобільний додаток «Дій вдома» та інші питання КПВВ». Представник президента України Кориневич побував на адмінкордоні Криму з Херсонською областю

Новини
Ігор ЗайцевQHA
04 Червня 2020, 19:13
Ігор ЗайцевQHA
04 Червня 2020, 19:13

У четвер, 4 червня, постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич перебував з робочим візитом на адмінкордоні анексованого Криму з Херсонською областю. Він ознайомився з роботою прикордонників у період дії карантинних заходів.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

Під час зустрічі обговорювалися питання порядку пропуску осіб з гуманітарною метою і проблемні питання, що виникають під час перетину адмінкордону в період карантину, — йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, зокрема, вирішено питання щодо встановлення на території КПВВ точки доступу до мережі інтернет, за допомогою якої громадяни зможуть встановлювати мобільний додаток «Дій вдома».

За інформацією прикордонної служби, наступного тижня на КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» будуть встановлені такі Wi-Fi-роутери.

?Сьогодні, 04.06.20 на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом з робочим візитом перебував Постійний Представник...

Опубліковано Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби Четвер, 4 червня 2020 р.

QHA media повідомляло, що контрольні пункти в’їзду-виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Росією Кримом будуть закриті до 22 червня.