Томак: лікарні окупованого Криму заповнені пораненими та тілами загиблих окупантів, на півночі півострову цивільні не мають доступу до них

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Травня 2022, 15:22
Фото: Радіо Свобода
Ліна Тимошина
20 Травня 2022, 15:22

Перемогою у війні буде деокупація Криму та неспроможність Росії до подальшої агресії. Про це в інтерв'ю АрміяInform заявила керівник Служби забезпечення діяльності Кримської платформи в структурі Представництва Президента України в АР Крим Марія Томак, повідомляє агентство.

Російська окупаційна влада свідомо підігріває образ начебто «нацистської України». Без сумніву, перемогою в російсько-українській війні буде деокупація Криму та неспроможність Росії до подальшої агресії. Над цим треба працювати, - сказала Томак.

Вона розповіла про ситуацію на окупованому півострові, яку отримує від місцевих або з відкритих джерел. В окупованому Криму спостерігаються черги за цукром, немає базових товарів, відчувається зростання цін.

Російська окупаційна влада вже намагається регулювати ціни в ручному режимі. Звісно, тема широкомасштабної російської агресії проти України. Настрої, звичайно, тривожні, - повідомила керівник Служби забезпечення діяльності Кримської платформи.

За її словами, лікарні на півострові заповнені пораненими та тілами загиблих окупантів. Крим використовується як плацдарм для агресії проти України. Через його територію перекидається військова техніка, озброєння та жива сила.

Туди в лікарні везуть поранених та тіла загиблих окупантів. Лікарні вщерть заповнені, тому в цивільних осіб у Криму немає доступу до них, особливо на півночі півострова, - наголосила Томак.