«Треба готуватися до найгіршого»,— Чубаров нагадав кримськотатарське прислів’я про недовіру до росіян

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Січня 2022, 19:17
Асіф АлієвQHA
25 Січня 2022, 19:17

Коли мова їде про сучасну політику Росії, про Путіна, тут має діяти лише один підхід — треба готуватися до найгіршого, бо їм не можна довіряти.

Так голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував QIRIM.News збільшення російських військ біля кордонів України та загрозу з боку Кремля.

За його словами, не можна довіряти російським політикам та нагадав, що у 2014 році Путін публічно говорив, що Україна є братньою, сусідньою державою, а через короткий час він здійснив вторгнення до Криму.

«У кримських татар є прислів’я, яке існує понад 300 років:  «На воду не спирайся, москалеві не вір». Тому готуємося до найгіршого варіанту, щоб дати відсіч аби зберегти Україну та Крим», - сказав він.

При цьому Чубаров зазначив, що будь-які військові дії, якщо вони будуть повноформатні несуть загрозу переростання в глобальну війну, бо глобальна війна може бути ядерною війною  і все людство може зникнути.

«Тому все залежить від того який формат дій буде застосований РФ проти України . Якщо це будуть локальні варіації ,то далі залежить наскільки наші партнери , світ замобілізується», - наголосив він.