Три медалі з Чемпіонату України їдуть в Крим (Фото)

Асіф АлієвQHA
21 Січня 2022, 16:59

В Запоріжжі завершився Чемпіонат України з греко-римської боротьби до 23 років.

Про це із Запоріжжя передає QIRIM.News.

Ірфан Мірзоєв у ваговій категорії до 72 кілограмів став Чемпіоном України. У фіналі він достроково переміг борця із Харкова Євгена Дубовика з рахунком 8-0.

Рідний брат Ірфана Мадамін Мірзоєв приніс другу золоту медаль в скарбничку кримчан. Його суперником став борець із Запоріжжя Артур Овсепян. У видовищній боротьбі Мадамін виборов перемогу з рахунком 8-5 і відсвяткував свій день народження чемпіонством на першості країни.

Важковаговик Есмер Гіясов на прізвисько «Аю-Даг» став срібним призером Чемпіонату України у ваговій категорії до 130 кілограмів. Впевнено пройшовши суперників він вийшов у фінал. Суперником Гіясова став чинний Чемпіон України серед дорослих Микола Вишнивецький. В результаті сутички Гіясов поступився Вишнивецькому і здобув срібло.

Нагадаємо, що на цьому Чемпіонаті України кримчани представленні з восьми борців греко-римського стилю в різних вагових категоріях.