«Це дає нам імпульс»: Кориневич про віру українців в повернення окупованих територій

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Вересня 2021, 18:59
Асіф АлієвQHA
23 Вересня 2021, 18:59

Значна частина українців оптимістична щодо повернення контролю над тимчасово окупованими територіями.

Про це сьогодні на презентації загальнонаціонального соціологічного дослідження «Ставлення українців до питань, пов’язаних із подоланням негативних наслідків збройного конфлікту в Україні» заявив постійний представник Президента в АР Крим Антон Кориневич.

Згідно до опитування 58% українців вважають, що повернення окупованого Росією українського півострова Крим можливо, а 70%  повернення окупованого Донбасу  сприймають як реальну можливість.

За словами Кориневича, результати опитування дають імпульс працювати далі й з оптимізмом дивитися на нові майданчики та нові ініціативи, які запроваджуються Україною, зокрема ініціативу «Кримська платформа».

«Для нас важливо, що українці в усіх регіонах чітко усвідомлюють, що ми маємо єдиний міжнародний збройний конфлікт у Криму й на Донбасі, який спричинений збройною агресією РФ. Ми бачимо, що значна частина українців оптимістична щодо повернення контролю над тимчасово окупованими територіями», — підтвердив він сказанні під час презентації тези агентству «Кримські новини».

Як йдеться у дослідженні «Ставлення українців до питань, пов’язаних із подоланням негативних наслідків збройного конфлікту в Україні» 81% українців вважають, що на території України триває збройний конфлікт з Росією. Також 85% опитаних переконані, що окупація Криму та конфлікт в ОРДЛО – це частина одного збройного конфлікту з Росією.