«Це мав бути великий пост, але почалася велика війна», - Сенцов повідомив про вихід стрічки «Носоріг» на Нетфлікс

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Травня 2022, 12:50
Фото: сторінка Фейсбук Олега Сенцова
Ліна Тимошина
24 Травня 2022, 12:50

23 травня фільм «Носоріг» режисера, колишнього бранця Кремля і нині захисника України Олега Сенцова вийшов на Нетфлікс. Про це Сенцов повідомив на сторінці у Фейсбук.

Це мав бути великий пост. Про те, що 10 років – це довго. Про те, що зараз би ти багато чого зняв по-іншому і що деякі сцени не вийшли, - зізнався він.

Про те, як найдорожчий та складний кадр не ввійшов у фінальний монтаж. Про чудових людей, без яких би цей фільм не відбувся і про росіян, які намагалися зірвати цей проєкт перед світовою прем’єрою та після, зазначив режисер.

Про те, як ми зібрали 5 мільйонів гривень за тиждень українського прокату і скільки б зібрали взагалі, якби не почалася війна. Але почалася велика війна і зараз все це стає не таким важливим. Крім того, що вчора «Носоріг» вийшов на Нетфлікс, - сказав Сенцов.

Зазначимо, «Носоріг» – це кримінальна драма, заснована на реальних подіях у пострадянській Україні 1990-х років. Відповідно до синопсису, головний герой фільму на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях. Йому доведеться зіткнутися з бійками, вбивствами, втратою сім’ї та іншими подіями, які приведуть його абсолютно не туди, куди він очікував. Головні ролі зіграли Сергій Філімонов, Євген Черніков, Євген Григор’єв і Аліна Зєвакова.

Світова прем’єра стрічки відбулася 9 вересня 2021 року у конкурсній програмі «Горизонти» 78-го Венеційського міжнародного кінофестивалю.

Як повідомляли QIRIM.News, у лютому американська стрімінгова платформа Netflix придбала права на онлайн показ фільму режисера Олега Сенцова «Носоріг». 

Як повідомляли QIRIM.News, «Носоріг» став переможцем міжнародного кінофестивалю у Стокгольмі. Фільм переміг у двох номінаціях: «Best Film» («Найкращій фільм») та «Best Actor» («Найкращій актор»).

Як писали QIRIM.News з посиланням на The Village, фільм «Носоріг» українського режисера Олега Сенцова можна буде дивитися на Netflix із 23 травня.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 лютого Олег Сенцов у військовій формі закликав українців брати зброю і захищати нашу країну від агресора.