«Це провал в інформаційному просторі»: політолог щодо сепаратистів у проєкті «Кварталу 95»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
21 Січня 2021, 14:30
Тетяна Нікішина
21 Січня 2021, 14:30

Політолог та учасник АТО Віктор Міщишин прокоментував участь команд з окупованого Криму та ОРДЛО у російській версії українського проєкту «Ліга сміху», яку випускатиме російський канал СТС.

Це насправді дуже сумна історія. Вона показує наші провали в інформаційному просторі та його захисті. Напевно, не така вина молодих людей, які беруть участь у цих кастингах у Росії, як у дорослих дядьків, які орудують великими грошима. Будь-який подібний проект РФ може бути використаний з пропагандистською метою, який би він не мав політичний характер, — розповів він.

Раніше стало відомо, що участь у російській версії «Ліги сміху», проєкту студії «Квартал 95», братимуть команди з окремих районів Донецької області, окупованого Росією Криму та материкової України.

Відповідна інформація зазначена на сайті міжнародного союзу КВН у «Порядку виступу команд» на кастингу «Ліги сміху».

Так, йдеться про команди «Дуэт имени нет» і «Все Пуteam» з Донецька. Окрім того, з Керчі та Сімферополя до Москви поїдуть B. A. N. G та Ельвад Вагнер.

Також у фестивалі братимуть участь команди з материкової України, зокрема МУА, Збірна медиків та Збірна Одеси з однойменного міста, «Падік 19» із Запоріжжя і «Подруга твого хлопця» з Харкова.

Як повідомляли «Кримські новини», президент Володимир Зеленський передав свої частки у компаніях соратникам і партнерам.