«Це свідомий, цілеспрямований російський терор, а не якісь там помилки чи випадкове влучання ракет», - Зеленський про ракетний удар по Одещині

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Липня 2022, 11:08
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
02 Липня 2022, 11:08

Ракетний удар по Сергіївці на Одещині є цілеспрямованим російським терором. Про це заявив у вечірньому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський.

Я наголошую: це свідомий, цілеспрямований російський терор, а не якісь там помилки чи випадкове влучання ракет. Вбиті чотири людини з однієї родини… Убитий хлопець, 12 років, звали Дмитро… На цей час усього в списку загиблих – 21 людина, близько 40 – поранені. Цифри змінювались і змінюються увесь день, на жаль, кількість загиблих зростає, - сказав Зеленський.

Він наголосив, що три ракети були випущені по звичайному житловому будинку, де проживало близько 160 цивільних людей.

Три ракети по звичайному житловому будинку, по девʼ'ятиповерхівці, у якій ніхто не ховав ніякої зброї, ніякої військової техніки, ніяких боєприпасів, як завжди розповідають про такі удари російські пропагандисти й посадовці. Це був простий будинок, близько 160 людей. У ньому проживали звичайні люди, цивільні. Зруйнована цим ударом також і база відпочинку – абсолютно типовий об’єкт для приморської території, - підкреслив глава держави.

Також Зеленський повідомив, що одночасно з ракетами по Сергіївці були запущені ракети по Затоці. Одразу 12 ракет ударили по Миколаєву – по різних об'ʼєктах у місті.

Як повідомляли QIRIM.News, 1 липня близько 01:00 рф завдала ракетних ударів по Одещині. Внаслідок цього сталося часткове руйнування дев’ятиповерхового житлового будинку і часткове руйнування триповерхової та чотирьохповерхової будівлі бази відпочинку.