Ця трагедія нікого не хвилює. Сестра загиблого біля Керченської протоки машиніста танкера Candy розповіла про те, що було після пожежі

Новини України та світу
Євген БерезовськийQHA
15 Лютого 2019, 16:42
Євген БерезовськийQHA
15 Лютого 2019, 16:42

Власники згорілого у пожежі біля Керченської протоки танкера Candy досі не вийшли на зв'язок з родичами загиблих.

Про це в інтерв'ю турецькому бюро QHA media розповіла сестра загиблого у пожежі 40-річного турецького моряка Ердогана Четінока Хюлья Четінок.

За її словами, власники судна навіть не висловили свої співчуття родині загиблого.

Всю інформацію про пожежу рідним моряка довелося дізнаватися самостійно.

— Власниками судна Candy (яке ходило під прапором Танзанії), є громадяни Туреччини, яких мабуть не хвилює трагедія, що сталася з моряками, — сказала Четінок.

Вона зазначила, що про початок пожежі сім'ю моряка не проінформували ні російська, ні турецька сторона. Лише за день після аварії корабля — 22 грудня 2019 року — родичі самі звернулися до компанії «MR Denizcilik», яка володіє судном, за деталями.

— Ні один чиновник не зв'язувався з нами. Мені вдалося поспілкуватися телефоном з генеральним консулом Туреччини у Новоросійську Юнусом Емре Озігджі, проте ніякої інформації про пожежу в нього я не дізналася. Він мені відповів, що інформація про трагедію відправлена до МЗС Туреччини і порекомендував мені дізнатися всі подробиці у цього відомства. Росіяни також не зв'язувалися з нами.

Хюлья Четінок зазначила, що судно Candy відплило із стамбульського порту 26 грудня 2018 року. Раніше танкер називався «Венеція» (Venice). Її брат був машиністом на судні.

21 січня 2019 року танкери зі скрапленим газом Candy і Maestro зайнялися поблизу Керченської протоки у Чорному морі. Попередньо, пожежа сталася під час перекачування палива між суднами. У результаті четверо громадян Туреччини загинули і ще четверо серед зниклих безвісти.