«Туреччина – це друг, тому ми не переходимо до якихось жорстких дій, а чекаємо на відповідь турецької сторони», - Кулеба щодо вивозу українського зерна

Новини України та світу
Ліна Тимошина
05 Липня 2022, 11:06
Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу
Ліна Тимошина
05 Липня 2022, 11:06

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба надіслав листа міністру закордонних справ Туреччини Мавлюту Чавошоглу з переліком проблемних питань. Про це Кулеба сказав в інтерв’юLB.ua., відповідаючи на запитання, чи говорить Україна з Анкарою щодо допомоги росіянам вивозити зерно, викрадене в Україні.

Я надіслав листа міністру закордонних справ Туреччини Мавлюту Чавошоглу, щоб не на словах там в розмові, а конкретно з назвами, з переліком проблемних питань. В мене з Мавлютом гарні робочі, дружні стосунки, але накопичились певні питання, - зазначив очільник МЗС.

За його словами, нині ці питання перебувають на розгляді турецької сторони. І Україна чекає на відповідь.

Туреччина – це друг, тому ми не переходимо до якихось жорстких дій, а чекаємо на відповідь турецької сторони, - наголосив Кулеба.

Як повідомляли QIRIM.News, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар заявив, що митні органи Туреччини затримали російське судно із краденим українським зерном.

Як повідомляли QIRIM.News, судно під російським прапором «Жибек Жоли» стало на якірну стоянку біля порту Карасу. 

Як писали QIRIM.News, за даними інформаційного порталу центру «Миротворець», з окупованого Севастополя в червні було здійснено 21 рейс із зерном в трьох напрямах – в Туреччину, Сирію і на перевалку порту Кавказ.