Туреччина зацікавлена у спільному виробництві літаків – депутат Ради Костенко

Кримські татари
Анвар Деркач
14 Січня 2022, 11:21
Анвар Деркач
14 Січня 2022, 11:21

Туреччина зацікавлена у спільному виробництві літаків із українською компанією «Антонов». Про це йшлося на переговорах в Анкарі під час візиту депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із Турецькою Республікою, повідомив учасник переговорів, депутат Ради Роман Костенко.

Співпраця в літакобудуванні з «Антоновим». Також вони зацікавлені нашими двигунами з «Мотор-Січі», - сказав Костенко в коментарі QIRIM.News.

Він додав, що турецька сторона підтвердила підтримку України в питанні територіальної цілісності. Проте, зазначив Костенко, Анкара обмежиться дипломатичною підтримкою.

Про війну на боці України мова не йшла. Ми повинні самі себе захищати, тоді будуть союзники, - сказав Костенко.

Делегація у складі народнихі депутатів України лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, Рустема Умерова, Романа Грищука, Ахтема Чийгоза, Олександри Устінової, Ігоря Копитіна, Миколи Княжицького, Олександра Ковальова, Романа Костенка, Сергія Мандзія, Сергія Швеця, а також головм Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова відвідала Туреччину 12 – 14 січня.

У грудні 2021 року на території Київської області розпочалося спільне українсько-турецьке виробництво безпілотних літальних апаратів. Раніше Україна придбала БПЛА «Байрактар» для потреб збройних сил України.