Турецька організація İHH передала ФНДК мобільну кухню, здатну щодня годувати 30 тисяч людей

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Січня 2023, 15:18
Асіф АлієвQHA
29 Січня 2023, 15:18

Турецька неурядова благодійна організація İHH (İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Vakfı) у Києві передала Фонду національного добробуту Криму безплатну мобільну кухню, яка може щодня нагодувати до 30 тисяч осіб.

Про це, як передає QIRIM.News, журналістам заявив координатор організації країн Кавказу та Середньої Азії під час презентації роботи мобільної кухні.

Мобільна кухня буде працювати для мешканців Херсона. Жителі міста зможуть двічі на день отримати гарячу їжу від волонтерів мобільної кухні.

Мобільна кухня обпечена своїм генератором на дизельному пальному, запасом води, великим холодильником. Їжу на кухні будуть готувати на трьох печах, крім кухні розташована запасна піч.

В асортименті кухні м'ясні страви, супи, рис. Роздача безплатної їжі відбувається під гаслом "Смак українського Криму".

На церемонії презентації мобільної кухні були присутні лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, народний депутат Ахтем Чийгоз, голова Духовного управління мусульман Криму (ДУМК) добробуту Криму Ленур Мамбетов та інші.

Проєкт буде реалізовуватись на базі Фонду Національного Добробуту Криму за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу, Духовного Управління Мусульман Криму, Асоціації мусульман України, ASTEM Foundation та Evkaf Foundation.

Як заявив Мустафа Джемілєв, у Херсоні після звільнення від російської окупації проходять бомбардування, люди не мають електрики та їжі.

"Це суттєва допомога нашим співгромадянам", - сказав він і подякував благодійній організації.