«Турецькі безпілотники є причиною ескалації між Москвою та Києвом», — американський політолог Фукуяма

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Листопада 2021, 15:40
Асіф АлієвQHA
29 Листопада 2021, 15:40

Причиною ескалації між Москвою та Києвом стали турецькі ударні дрони.

Про це заявив відомий американський філософ, політолог, політичний економіст та письменник японського походження Френсіс Фукуяма.

За його словами, Росія дуже переймається використанням турецьких безпілотників на Донбасі.

«Використання Україною турецьких безпілотників може повністю змінити правила гри, тому Москва, схоже, така стурбована цим питанням», - написав політолог у Twitter.

Раніше головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний повідомив, що на полігоні «Широкий лан» на Миколаївщині Збройні сили України провели інструкторсько-методичні заняття в рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік та відпрацювали застосування розвідувально-ударних комплексів «Байрактар» та протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

Як повідомляли QIRIM.News, 26 жовтня 2021 року, за наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного в районі проведення Операції об'єднаних сил у відповідь на загибель українського військового вперше відбулося бойове застосування розвідувально-ударного безпілотного комплексу «Байрактар».

НагадаємоBayraktar TB2 – турецькі безпілотні літальні апарати (БПЛА), які Україна тривалий час закуповувала відповідно до оборонних угод з Туреччиною. 4 січня 2021 року з’явилась нова заява від України про закупівлю турецьких SİHA у 2020 році. Було оголошено, що наша країна підпише нове замовлення цього року.