Турецький фонд ІНН передасть мобільну кухню для деокупованого Херсону, яка «годуватиме» до - п'яти тисяч людей на день - Сейтхалілєв

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Грудня 2022, 14:28
Фото: twitter.com/ihhinsaniyardim
Ліна Тимошина
02 Грудня 2022, 14:28

Фонд захисту прав і свобод людини та гуманітарної допомоги Туреччини (İHH) передасть мобільну кухню для деокупованого Херсону.

Про це у коментарі агентству QIRIM.News розповів секретар Консультативної ради з питань взаємодії України з ісламськими і арабськими країнами Снавер Сейтхалілєв.

Допомога дуже важлива. Саме проєкт щодо мобільної кухні - це повністю автономна кухня на тирах великого об'єму: є й генератори, і газ є. Тобто кухня може "годувати" від двох до чотирьох - п'яти тисяч людей на день. Встановлення такої кухні в деокупованому Херсоні - це, по-перше, допомога для людей. І, по-друге, таким чином, намагаємося більш розвантажити кризу, яка є зараз у Херсоні, - пояснив Сейтхалілєв.

Напередодні він відвідав благодійний фонд разом із лідером кримськотатарського народу, народним депутатом України Мустафою Джемілєвим. У рамках візиту вони подякували голові фонду за надану допомогу і обговорили питання щодо подальшої співпраці по гуманітарному треку.

Вже в цьому році вони відправляли десь шість фур - і з продуктовими наборами, і засобами гігієни тощо. Зараз, буквально кілька днів тому, розвантажили генератори в Києві, - сказав Сейтхалілєв.

За його словами, наступні проєкти фонду стосуються гуманітарного треку. Зокрема, також обговорили питання створення та допомоги щодо Фонду сиріт війни в Україні. Крім того, ІНН продовжить надсилання продуктових наборів, генераторів та зимових наборів для опалення та обігріву.

Надання допомоги ІНН стосується саме деокупованих територій України. Сейтхалілєв зазначив, що допомога приходить у Львів і Київ. А потім вже розподіляється по різних регіонах.

Платформою є благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Фонд національного добробуту Криму». Допомога надсилатиметься з Туреччини на цей фонд і потім розподілятиметься далі.

Зображення
Фото: twitter.com/ihhinsaniyardim