«Туристів у Криму буде вдвічі менше» – російський чиновник

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Червня 2022, 11:16
Фото: glavnoe.ua
Асіф АлієвQHA
14 Червня 2022, 11:16

У порівнянні з минулим сезоном цього літа Крим прийме майже вдвічі менше туристів.

Про це повідомив голова комісії Союзу туріндустрії з внутрішнього туризму Ілля Уманський. За його словами, завантаження готелів на Кримському узбережжі впало на 46 відсотків із початком літнього сезону 2022 року.

Причиною стало те, що зараз літаки не літають на південь Росії. У тому числі не працює аеропорт Сімферополя.

На думку Уманського, власники готелів вимушено знижують ціни на проживання на 15 відсотків, щоби залучити туристів. Також на курортних стоянках прибрали платне паркування, а літні дорожні роботи на трасах відстрочили, щоб туристи на машинах могли спокійно проїхати вільними дорогами до Криму.

На початку червня цього року завантаження готелю в окупованому Криму знизилося більш ніж удвічі. І це при тому, що бронювати відпочинок на літо багато туристів розпочинали ще пів року тому.

Раніше так званий «голова Державної ради» Володимир Константинов заявив, що число туристів у Криму на тлі заборони авіаперельотів може становити у 2022 році близько 6 млн осіб, тоді як у 2021 році було 9,5 млн.

Зараз завантаження курортного комплексу Криму, залежно від дня тижня, коливається від 20 до 40%. Як повідомила директор курортно-рекреаційного комплексу Алуштинський аквапарк Оксана Панова, ситуацію змінило закриття аеропорту в Сімферополі (через війну Росії проти України).

Як писали QIRIM.News готелі анексованого Криму масово скасовують бронювання на травень та червень, оскільки туристи відмовляються від поїздок на півострів через скасування рейсів.

Російські готельєри також заявили, що через низький попит з боку росіян на відпочинок у Криму цього літа на півострові можуть не відкритися до третини готелів та гостьових будинків, які приймають туристів у пік сезону. Причина: війна в Україні, закрито сімферопольський аеропорт та недостатньо квитків на потяги.