«Ти вкрав і підсвідомо очікуєш того, що тебе впіймають», - Подоляк про усвідомлення росіян необхідності повернути Крим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Березня 2023, 13:18
Фото: Getty Images
Ліна Тимошина
24 Березня 2023, 13:18

До росіян поступово приходить усвідомлення, що окупований Крим доведеться повернути. Окупанти навіть відчувають певне полегшення, що на них чекає покарання.

Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк, повідомляє 24tv.ua.

За його словами, дії російських загарбників з Кримом є прикладом класичної криміналізованої поведінки.

Ти вкрав і підсвідомо очікуєш того, що тебе впіймають і будуть карати – жорстко або ні. Це абсолютно типова поведінка сьогодні в Росії, – зазначив Подоляк.

Радник керівника ОП вважає, що росіяни чудово усвідомлюють, що вкрали в України півострів. Йдеться навіть не про юридичні процедури, адже їх там взагалі не було.

Це була банальна крадіжка нашого майна. І вони весь час про це пам'ятали й розуміли. Тому й "еліти" Криму вони зробили з бандитів з 1990-х років, – сказав Подоляк.

Він зазначив, що окупанти намагалися виправдати свою крадіжку. Для цього вигадували масштабні пропагандистські проєкти, поширювали гасла на кшталт "Крим – навіки Росія" або "Крим – це російська земля, яку Україні віддав у 1954 році перший секретар ЦК КПРС Микита Хрущов".

Тільки росіяни забули, що коли Крим перейшов до України, Краснодарський край частково перейшов до складу Російської Радянської Федеративної Республіки (так у 1954 році називалася Росія у складі СРСР – 24 Канал), – зауважив Подоляк.

Відтак, росіяни усвідомлюють, що півострів дістався їм незаконно.

Вони це відчувають і внутрішньо собі кажуть: "Ну нарешті ми отримали те, що хотіли. Тобто за нами прийшли, щоб нас покарати". Це класична поведінка бандита – людини, яка скоює кримінальні злочини, і очікує, що її арештують, – наголосив радник керівника ОП.

Як повідомляли QIRIM.News, заступник Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Денис Чистіков заявив, що окупанти готуються до евакуації з Криму, про що свідчить збільшення кількості залізничних рейсів та збільшення обсягів вивезення зерна з півострова.