Тюрма в тюрмі: Полозов про умови утримання Нарімана Джеляла

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Вересня 2021, 18:02
Асіф АлієвQHA
24 Вересня 2021, 18:02

В'язень Кремля, перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял поміщений в спецблок в СІЗО Сімферополя, який по суті є в'язницею у в'язниці.

Про це інформаційному агентству «Кримські новини» повідомив адвокат Джеляла Микола Полозов.

За словами адвоката, в спецблоці СІЗО немає не тільки жодних комунікацій із зовнішнім світом, але навіть між камерами немає жодних комунікації.

«Сама камера відповідає нормативам, але в ній відсутній холодильник. Він не може зберігати швидкопсувні продукти, молочні продукти, що обмежує його раціон. В силу релігійних світоглядів Наріман не вживає їжу, приготовлену в СІЗО, де використовуються комбіновані свинячі жири », - розповів адвокат.

Джелял поставили на профучет, як особу, що схильна до скоєння злочинів, екстремістського, терористичної спрямованості та з цієї причини за ним цілодобово спостерігають, а вночі в камері не гаситься світло.

Разом з тим, набагато гірші умови у братів Ахтемова.

«Вони знаходяться в так званому карантині в сирому підвальному приміщенні, з грибками, цвіллю, клопами й де з відхожого місця час від часу вискакують щури», -сказав Полозов.

Раніше в інтерв'ю агентству «Кримські новини» Микола Полозов передав прохання Джелял не вірити різного роду відео, які в майбутньому можуть компрометувати його.