У Бекірова в СІЗО з'явилися відкриті виразки — донька політв'язня

Новини
Асіф АлієвQHA
15 Квітня 2019, 13:39
Асіф АлієвQHA
15 Квітня 2019, 13:39

У кримськотатарського активіста, інваліда першої групи Едема Бекірова з'явилася набряклість на губах з маленькими відкритими виразками.

Про це повідомила донька політв'язня Елеонора Бекірова, пославшись на адвоката, якому 12 квітня вдалося зустрітися з її батьком у СІЗО.

У Бекірова також почалися болі у лівій стороні грудей, постійно турбує шлунок.

Рівень цукру як і раніше високий, спить сидячи, тиск стрибає зі 160 до 110. За словами адвоката, батьку необхідна госпіталізація і постійний догляд.

Елеонора Бекірова звернулася до омбудсмена Людмили Денісової з проханням посприяти у належному догляді й госпіталізації її батька.

И снова плохие новости из Крыма.В пятницу, 12 апреля, адвокат посещал моего отца Эдема Бекирова в Сизо. Никаких...

Опубліковано Элеонорою Бекировою Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Раніше «Київський районний суд» Сімферополя відмовив в апеляції захисту кримськотатарського активіста Едема Бекірова, залишивши його під вартою до 12 червня. Адвокат Бекірова Іслям Веліляєв клопотав про домашній арешт і просив приписати до матеріалів справи усі виписки про обстеження його підзахисного, які були видані на території України.

Жителя селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекірова затримали російські силовики на в'їзді до Криму вранці 12 грудня 2018 року. Він заявив, що прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Наступного дня «Київський районний суд» Сімферополя взяв під варту Бекірова. ФСБ закидає йому зберігання і передачу вибухових речовин і боєприпасів.