У Білорусь прибувають підрозділи російських військ для спільних навчань

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Січня 2022, 11:51
Фото: Міністерство оборони Республіки Білорусь
Ліна Тимошина
18 Січня 2022, 11:51

На територію Республіки Білорусь почали прибувати підрозділи зі складу Збройних Сил Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні Міноборони Білорусі.

Плечом к плечу (видео)
Плечом к плечу (видео)
Плечом к плечу (видео)

Відповідно до затвердженого задуму перевірки сил реагування Союзної держави на територію Республіки Білорусь почали прибувати підрозділи зі складу Збройних Сил Російської Федерації, - повідомляє відомство.

Плечом к плечу (видео)
Плечом к плечу (видео)

У Міноборони Білорусі зазначили, що зважаючи на той факт, що перевірка є раптовою, прибуття військ здійснюватиметься протягом усього першого етапу.

На цьому етапі учасники перевірки мають здійснити розвантаження і вирушити в район виконання завдань, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляли QIRIM.News 2 грудня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба не виключає можливості, що у вторгненні в Україну можуть взяти участь і білоруські збройні сили. Про це Кулеба заявив в інтерв'ю для латиського порталу новин «Sargs.lv», яке оприлюднила пресслужба МЗС.

Як повідомлялиQIRIM.News, командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що Кремль рішуче налаштований перетворити Білорусь на військову базу на кшталт вже побудованої в окупованому Криму. 

Як писали QIRIM.News, 16 грудня Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі заявив, що на кордонах України триває нарощування військ і техніки Російської Федерації. Десятки тисяч військ РФ у бойовій готовності.