У боях за Сєверодонецьк загинув військовослужбовець із Криму Владислав Богданович, позивний «Бодя»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Липня 2022, 16:35
Ліна Тимошина
01 Липня 2022, 16:35

У боях за Сєверодонецьк 21 червня загинув військовослужбовець із Криму – Владислав Богданович, позивний "Бодя". Про це повідомило Представництво Президента в АР Крим у Фейсбук.

Громадянин України, родом із Ялти, зростав у патріотичній родині. Його мати відома кримська активістка та волонтерка Лариса Китайська.

Після окупації Криму зазнав переслідувань з боку російських спецслужб, тож у 2015 році мусив залишити домівку та переїхати на материкову Україну. Працював автослюсарем у Харкові та Києві, завжди був відданий своїй справі, - розповіли у представництві.

Після повномасштабного вторгнення не міг лишатися осторонь. Попри проблеми із зором, добровільно пішов захищати Україну у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. 21 червня 2022 року загинув у боях за Сєверодонецьк під час мінометного обстрілу з боку російської армії.

30 червня у Володимирському соборі Києва відбулося прощання з бійцем.

Представництво приносить щирі співчуття матері бійця Ларисі Китайській, його родині та побратимам. Владислав воював за всю Україну, за звільнення рідного Криму, - йдеться у повідомленні відомства.