«У червні ми заходимо до Криму», — екскомандир взводу батальйону «Айдар»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2023, 12:00
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2023, 12:00

Військовий аналітик, учасник АТО на Донбасі Євген Дикий зазначив, що ЗСУ можуть зайти до Криму у випадку, якщо РФ переоцінить свої можливості.

Про це він сказав в етері телеканалу Freedom.

"Якщо у березні чи квітні російські війська підуть на Київ, то у червні ми заходимо до Криму. Проблема в тому, що їхній "великий весняний наступ" на Київ далеко не гарантований. І набагато гірший для нас альтернативний сценарій, за якого вони тверезо оцінять свої можливості та зрозуміють, що вже наступали. І замість "великого наступу" на Київ чи навіть хоча б не великого, але наступу на Харків, вони направлять сотні тисяч мобілізованих на нинішній фронт, змусять їх там окопатися, організувати там три-чотирилінійну оборону. І вони там просто глухо сидітимуть у цій обороні, нікуди не сіпатимуться", - каже Дикий.

За його словами, у такому разі Україні буде важче звільняти свої території, "бо проривати багатошарову оборону ворога набагато складніше".

Збройні сили України зроблять все, щоб синьо-жовтий прапор знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму. Про це раніше заявивКомандувач морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України, генерал-лейтенант Юрій Содоль. За його словами, ворог збирає сили та накопичує резерви. Це означає, що незабаром нові тисячі росіян пройдуть "отріцатєльную" мобілізацію.

Своєю чергою  голова Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що звільнення Півдня України та Криму у 2023 році безпосередньо пов'язане зі своєчасним забезпеченням Збройних сил України високоефективною військовою зброєю.

Як повідомляли QIRIM.News, радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю Крим.Реалії. заявив, що час для «мирного повернення Криму вже минув», наразі «не існує жодних варіантів політичного врегулювання будь-яких питань із Росією».

Як повідомляли QIRIM.News, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов у інтерв’ю Washington Post заявив, що Україна має зробити все можливе, що Крим був деокупований до літа.