У дворі заарештованого Асана Ахтемова силовики Росії проводять повторний обшук

Кримські татари
Анвар Деркач
08 Вересня 2021, 13:38
Анвар Деркач
08 Вересня 2021, 13:38

У дворі заарештованого за підозрою у диверсії Асана Ахтемова представники окупаційних спецслужб проводять повторний обшук. Про це «Кримським новинам» повідомив батько Асана Іслям Ахтемов.

Я пішов забрати собаку, біля двору шість машин, люди з автоматами, зі знаками Росгвардії. Мені дозволили забрати собаку, нічого не пояснили, що вони там роблять і сказали йти геть, — повідомив Ахтемов.

Він додав, що вдома на момент обшуку нікого з родини не було. «Невістка вже поїхала туди», — сказав батько заарештованого. Асан Ахтемов з родиною мешкає у селі Левадки Сімферопольського району.

Нагадаємо, 3 вересня Асан Ахтемов та його троюрідний брат Азіз були викрадені співробітниками ФСБ Росії. Протягом двох діб до них не допускали найнятих родиною адвокатів. На суді з обрання міри запобіжного заходу вони заявили, що в них вже є адвокати, призначені адвокатською палатою.

7 вересня ФСБ оприлюднило відеозаписи, на яких Азіз і Асан Ахтемови розповідають завчені тексти про свою участь у підриві газогону у селі Перевальному. Окупаційний суд затримав їх на два місяці за підозрою у сконні диверсії. За цією ж справою, як підозрюваний у пособництві диверсії, «суд» затримав заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла.