У Криму оштрафували активіста за перешкоду пішоходам та транспорту

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
09 Грудня 2021, 14:15
Асіф АлієвQHA
09 Грудня 2021, 14:15

Так званий «Центральний районний суд» Сімферополя ухвалив оштрафувати кримського татарина Мустафу Бекірова на 10 тисяч рублів за створення перешкод пішоходам та роботі транспорту.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Бекіров 25 жовтня був затриманий силовиками, коли прийшов на апеляцію до «суду» як слухач, передав громадський захисник Айдер Сулейманов.

На слуханні «суд» відхилив клопотання захисту про виклик співробітників поліції, які оформляли протокол, свідків, прокурора, а також проведення фото- та відеозйомки процесу.

Позиція сторони обвинуваченого при цьому спиралася на те, що він на законних підставах дійшов будівлі Кримського гарнізонного військового суду 25 жовтня на апеляцію у справі «червоногвардійської групи» Хізб-ут-Тахрір, згідно з відкритістю та гласністю судочинства в РФ.

Цього разу «суд» ухвалив визнати Бекірова винним за статтею 20.2 КоАП РФ («Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи чи пікетування») та оштрафував його на 10 тисяч рублів.

Нагадаємо, вчора 8 грудня координатора «Кримської солідарності» Мустафу Сейдалієва заарештували на десять діб за публікацію «екстремістських матеріалів» у соцмережі за 2012 та 2016 роки».

Як повідомляли QIRIRM.News, координатора «Кримської солідарності» і громадського захисника Мустафу Сейдалієва затримали на виході з ізолятора тимчасового утримання Євпаторії після відбуття адмінарешту.