У Криму підприємству загрожує штраф за перебір вітамінів у хлібцях. Його інвестор вважає це боротьбою з кримськими виробниками

Новини України та світу
Євген БерезовськийQHA
14 Січня 2019, 17:45
Фото: vkusvill.ru
Євген БерезовськийQHA
14 Січня 2019, 17:45

Управління Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів в Алтайському краї (Росспоживнагляд) виявило невідповідність вітамінів у хлібцях, вироблених кримською компанією «Крим-Екопродукт».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив інвестор компанії Одіссей Піпія.

За його словами, алтайський Росспоживнагляд виявив, що у 100 грамах продукції замість зазначених на упаковці 0,23 мг міститься 0,25 мг вітаміну В1. У листі наглядового органу йдеться, що таким чином продукція не відповідає вимогам гігієнічних нормативів.

Ви серйозно? Це на тлі того, що в деякому молоці немає молока, а фрукти-овочі вирощуються на хімічних розчинах, — задається питанням інвестор кримської компанії.

Піпія зазначив, що співробітники "кримського Росспоживнагляду" не перевіряли підприємство, а обмежилися переглядом документів, наданих алтайскими колегами.

100 тысяч штрафа за инновации! Как придушить предпринимателя.: простой рецепт от Роспотребнадзора)) Наконец-то, в...

Опубліковано Одиссеєм Пипиею Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Однак директора підприємства — Віктора Заремблюка викликали до самого відомства, де вручили протокол про адміністративне порушення і погрожували 100-тисячним штрафом.

За словами Заремблюка, від незначного перевищення рівня природних вітамінів для людини ніякої шкоди бути не може.

Керівник Міжрегіонального "управління Росспоживнагляду" Криму і Севастополя Наталія Пеньковська розповіла Кримському інформаційному агентству, що наразі ведеться перевірка документів.

Однак при цьому вона додала: усе, що прописано на маркуванні, має відповідати тому, що міститься в продукті.

Кримський інвестор Одіссей Піпія вважає, що у алтайського Росспоживнагляду виникло бажання прибрати компанію з торгової мережі.

За фактом, саме у цьому справа. Там не тільки ми, а й декілька кримських компаній, які отримали від них приписи.

Він висловив упевненість, що в Алтайському краї ведеться конкурентна боротьба, жертвами якої стають товаровиробники з Криму.

Як відомо, анексований Крим визнали найнесприятливішим регіоном для відкриття нового бізнесу в порівнянні з регіонами сусідньої Росії.

У дослідженні про стан малого і середнього підприємництва для журналу Inc відзначається, що Крим є регіоном з мінімальним рівнем виживання малого і середнього бізнесу.

У грудні 2018 року в Севастополі закрили популярне у центрі міста кафе CoffeeStudio, яке належить бізнесмену з Лівану. «Уряд» міста вигнав підприємця з орендованого приміщення тільки тому, що він веде спільний бізнес з опонентом «губернатора» Севастополя Дмитра Овсяннікова — місцевим підприємцем Олегом Ніколаєвим.