У Криму вкрали 7 млн ​​рублів при будівництві дитсадка

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Червня 2022, 10:59
Асіф АлієвQHA
23 Червня 2022, 10:59

Підрядник привласнив 7 млн. рублів при будівництві дитсадка в Первомайському районі окупованого Криму, завищивши вартість будматеріалів.

Про це повідомила "МВС" Криму, передає Крим.інформ.

«З метою розкрадання грошових коштів керівники підрядної організації надали моніторинг цін на вартість будівельних матеріалів та обладнання, що містять завищену вартість за низкою позицій. Посадовці цей документ узгодили, а також після закінчення будівництва підписали акт виконаних робіт, наданий фірмою-забудовником, в якому різниця між вартістю матеріалів, прийнятих замовником за актами, склала близько 7 млн. рублів. Саме цю суму і привласнили керівники будівельної компанії», – йдеться у повідомленні.

Йдеться про дитсадок, що будується з ФЦП у селі Войкове Первомайського району. Контракт був підписаний у грудні 2018 року, підряднику виділили 27 млн. рублів на виконання робіт.

«Наразі у рамках розслідування кримінальної справи проводиться комплекс оперативно-слідчих заходів щодо встановлення інших фактів протиправної діяльності посадових осіб обох сторін контракту», – додали у «прес-службі».

Слідчим відділом МВС порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 159 КК Росії (шахрайство групою в особливо великому розмірі). Підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо у травні стало відомо, що в окупованому Севастополі підрядником було вкраденодемонтовані у 2018 – 2019 роках ліфти. Ліфти за договором з підрядником повинні були бути вивезені на базу на Камишовому шосе, 61, але там їх немає і не було.