У Криму директор компанії «Севастопольський автодор» обікрав скарбницю, завищивши суму операції на ремонт дороги

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
27 Червня 2022, 17:59
Асіф АлієвQHA
27 Червня 2022, 17:59

Так званий «Гагаринський районний суд» Севастополя визнав колишнього директора компанії «Севастопольський автодор» винним у перевищенні посадових повноважень та службовому підробленні.

Як передає «Новий Севастополь», він засуджений до 7 років та 10 місяців позбавлення волі.
Суд встановив, що з листопада 2016 року по лютий 2017 року директор «Севастопольський автодор» за допомогою підлеглих співробітників, не обізнаних з його злочинними намірами, вніс свідомо неправдиві відомості до офіційних документів.

«На підставі його вказівок до протоколів засідання закупівельної комісії ДУПС «Севастопольський автодор» внесено недостовірні дані щодо прийняття рішень про укладення договорів з єдиним постачальником на розробку проекту організації дорожнього руху та схем дислокації дорожніх знаків та розмітки доріг загального користування у місті Севастополі на 2016 рік, на закупівлю інертних матеріалів на будівництво доріг та спеціальної дорожньої техніки», – повідомила прес-служба головного управління Генеральної прокуратури РФ.

Без узгодження із засновником – «урядом Севастополя» – він уклав угоди на закупівлю зазначених товарів та робіт на явно завищену суму у розмірі понад 36 млн рублів.
Крім того, в рамках позовів, поданих контрагентами у зв'язку з невиплатою грошей за незаконно укладеними договорами, стягнуто судові витрати в загальній сумі понад 10 млн рублів, що спричинило шкоду бюджету міста.

«Суд» засудив чоловіка до покарання у вигляді 7 років 10 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на державній службі або в органах місцевого самоврядування терміном на 3 роки 1 місяць і штрафом у розмірі 5,1 млн рублів. З засудженого також стягнуто суму завданих збитків у розмірі – понад 101 млн рублів. Вирок у чинність закону не вступив.