У Криму посилили антіковідні заходи: проходять рейди по маршрутках

Новини України та світу
Алла Трапезова
21 Жовтня 2021, 10:11
Алла Трапезова
21 Жовтня 2021, 10:11

В окупованому Криму посилили заходи, спрямовані на протидію підвищенню захворюваності COVID-19. Зміни внесені в «указ» так званого «глави республіки».

Згідно з новими змінами, жителі старше 65 років не повинні залишати свої будинки в період з 25 жовтня до особливого розпорядження за винятком випадків прямої загрози життю і здоров'ю.

Крім того, QR-коди потрібно буде пред'являти на вході в ресторани, кафе, їдальні, бари і закусочні, а також на дискотеки, в нічні клуби, концертні і танцювальні зали, в салони краси, перукарні, косметичні, масажні та СПА-салони, солярії, лазні, сауни, басейни і фітнес-центри.

Також QR-коди на вході будуть вимагати в кінотеатрах, театрах, бібліотеках, музеях і цирках. Забороняється бронювання місць, прийом і розміщення осіб старше 18 років в санаторно-курортних організаціях без відомостей про вакцинацію і QR-коду. Екскурсійні групи в музейних установах – до 10 чоловік.

У зв'язку з новими обмеженнями в окупованому Сімферополі почали діяти контрольні групи по дотриманню цих заходів. Відзначається, що за добу склали 12 протоколів за порушення в маршрутках і ще 8 актів за порушення в магазинах і об'єктах громадського харчування.

Окупанти ввели штрафи для громадян за недотримання епідзаходів в розмірі від 1 тис. до 30 тис. рублів; для посадових осіб – від 10 тис. до 50 тис. рублів; для юридичних осіб – до 500 тис. рублів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що з початку епідемії коронавірус в окупованому Криму був підтверджений у 4,8 тисячі дітей. Це дуже велика частка хворих.