У Криму руйнується Свято-Володимирський кафедральний собор

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2022, 13:09
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2022, 13:09

Знаменитий Свято-Володимирський кафедральний собор у Херсонесі потребує якнайшвидшої реконструкції, оскільки руйнується на очах і стає небезпечним для парафіян та туристів.

Про це повідомляє Кримська служба новин.

Про необхідність провести реконструкцію собору ще 2018 року заявило Севастопольське благочиння, воно й звернулося до фонду з проханням розглянути таку можливість, а за останні три роки стан храму помітно погіршився.

«Передусім йдеться про необхідність провести ремонт покрівлі – «дах тече як решето» - і фасадні роботи. Але головне – усунути основну причину неприємностей, що руйнують будинок як зовні, так і зсередини: забезпечити нормальну роботу всіх інженерних систем», - заявив керівник служби замовника фонду «Моя історія», співавтор проєкту реконструкції собору Олександр Галкін.

Останні серйозні роботи на об'єкті проводилися понад 20 років тому, і всі допущені раніше помилки сьогодні прискорюються через значне збільшення потоку туристів.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Сімферополі обвалився мур Кримської філармонії. Стіна двоповерхової будівлі впала повністю.

9 квітня 2020 року в Одесі частково обвалився старовинний будинок, розташований на розі Канатної та провулку Нахімова. Зазначається, що днями в будинку велися ремотні роботи.