У Криму сталася пожежа на суднобудівному заводі

Новини України та світу
Алла Трапезова
22 Вересня 2021, 11:32
Алла Трапезова
22 Вересня 2021, 11:32

На вулиці Десантників в смт Приморський під Феодосією в двоповерховій неексплуатованій будівлі сталася пожежа. Про це повідомили в прес-службі окупаційного МНС Криму.

Відзначається, що постраждалих немає. Про загоряння стало відомо о 18:35. Існувала загроза подальшого розповсюдження вогню на розташовані поруч будівлі. Гасили полум'я протягом чотирьох годин, МНС вдалося уникнути «переходу» вогню.

В результаті пожежі покрівля була знищена повністю. Площа склала 350 кв. м. Причинпожежі встановлюють експерти.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, згоріла колишня заводська їдальня судноремонтного заводу «Море». Сама будівля знаходиться на території заводу.

Український суднобудівний завод «Море» був захоплений ще в 2014 році і перейменований в «Федеральне державне підприємство «Суднобудівний завод «Море». Він спеціалізувався на виробництві швидкісних кораблів, суден на підводних крилах, повітряній подушці. Завод виробляв продукцію для флоту російських окупантів, а в 2016 році було оголошено про реконструкцію заводу.

Нагадаємо, раніше в окупованій Керчі на суднобудівному заводі імені Бутоми пройшов спуск на воду нового малого ракетного корабля «Аскольд». Як зазначив експерт Павло Лакійчук, Україна повинна накладати санкції та закликати союзників посилювати санкції проти країни-окупанта Росії, яка будує в анексованому Криму ракетні кораблі.