У Криму учні залишилися вдома, а вчителі – на «виборах»

Новини України та світу
Алла Трапезова
17 Вересня 2021, 11:03
Алла Трапезова
17 Вересня 2021, 11:03

В окупованому Криму в п'ятницю, 17 вересня, почалися російські вибори в Держдуму. У зв'язку з цим навчання в школах анексованого півострова вирішено проводити дистанційно.

Як повідомив кореспонденту «Кримських новин» один з кримських вчителів Наріман Меметов, учні працюють над завданнями дистанційно щоб уникнути стовпотворіння, тому як виборчі дільниці знаходяться в школах. Про те, що в п'ятницю навчання проводитимуть дистанційно, в так званому міністерстві освіти попередили ще в понеділок, 13 вересня.

На навчання сьогодні ніхто не вийшов. Це пов'язано в сьогоднішніми так званими виборами в Держдуму Росії. А тим часом вчителям сказали, щоб прийшли і проголосували. Кожен співробітник – педагогічний і технічний персонал – повинні прийти на виборчу дільницю, проголосувати, зробити фотографію і відправити своєму керівнику. Той в свою чергу звітує в «управління освіти». Такий звіт повинен проводитися кожні дві години, – розповів викладач.

Меметов підкреслив, що така ж ситуація і з медичними працівниками.

Нагадаємо, вибори депутатів Держдуми пройдуть в Росії з 17 по 19 вересня 2021 року. У Криму утворено три одномандатних виборчих округи: сімферопольський округ №19, керченський округ №20 і євпаторійський округ №21.

Як відомо, Верховна Рада України підтримала постанову про невизнання виборів в Держдуму країни-агресора, так як на них голосують жителі окупованих українських територій.