У Криму втомилися від заборони пасажирських авіарейсів. Нема туристів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Червня 2022, 14:50
Асіф АлієвQHA
23 Червня 2022, 14:50

Мінтранс Росії обговорює з міноборони скасування заборони на пасажирські авіарейси до Криму.

Про це повідомив міністр транспорту Росії Віталій Савельєв.

Він нагадав, що обмеження продовжується кожні два тижні і пояснив це тим, що відомство слідкує за обстановкою, щоб у разі отримання дозволу від Міноборони одразу відновити польоти.

«Це все миттєво розкриється та заповниться. Ми на це сподіваємось», - сказав Савельєв.

Міністр зазначив, що в цій ситуації зростає кількість поїздів у напрямку півострова, завдяки чому, за його оцінкою, цього року в регіон на залізничному транспорті потраплять 2,3 мільйона людей.

Зазначимо, що на тлі розв'язаної російською війною проти України в Криму з 24 лютого закрито аеропорт Сімферополя. В останній раз Російська державна авіаційна компанія "Росавіація" продовжиладо 30 червня заборону на польоти до Сімферополя.

Усе це призвело до різкого зниження туристичного потоку на окупований острів. Так голова комісії Союзу туріндустрії з внутрішнього туризму Ілля Уманський заявив, що у порівнянні з минулим сезоном цього літа Крим прийме майже вдвічі меншетуристів.

Раніше так званий «голова Державної ради» Володимир Константинов заявив, що число туристів у Криму на тлі заборони авіаперельотів може становити у 2022 році близько 6 млн осіб, тоді як у 2021 році було 9,5 млн.

Зараз завантаження курортного комплексу Криму, залежно від дня тижня, коливається від 20 до 40%. Як повідомила директор курортно-рекреаційного комплексу Алуштинський аквапарк Оксана Панова, ситуацію змінило закриття аеропорту в Сімферополі (через війну Росії проти України).

Як писали QIRIM.News готелі анексованого Криму масово скасовують бронювання на травень та червень, оскільки туристи відмовляються від поїздок на півострів через скасування рейсів.

Російські готельєри також заявили, що через низький попит з боку росіян на відпочинок у Криму цього літа на півострові можуть не відкритися до третини готелів та гостьових будинків, які приймають туристів у пік сезону. Причина: війна в Україні, закрито сімферопольський аеропорт та недостатньо квитків на потяги.