У Криму засудили до арешту затриманого під час обшуків Мурата Мустафаєва

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 19:45
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 19:45

Окупаційний Київський районний "суд" обрав запобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Мурата Мустафаєва у вигляді взяття під варту до 10 жовтня 2022 року.

Таке рішення ухвалив "суддя" Михайло Білоусов.

Як заявив адвокат Мустафаєва Едем Семедляєв, на "суді" "слідчий" просив обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, у зв'язку з тим, що він вважає, що кримський татанін нібито може втекти, вплинути на слідство, чинити тиск на свідків і знищити докази у справі.

"Жодних доказів цьому слідчий не наводить. Усе перераховане є його припущенням. Однак цих припущень судді виявилося достатньо, щоб обрати запобіжний захід у вигляді варти", - сказав захисник.

Адвокат у свою чергу клопотав про обрання підзахисному домашній арешт, оскільки Мустафаєв має чотирьох неповнолітніх дітей, а дружина не працює.

"І він не збирається ховатися і ні на кого впливати. Тим більше, всі дані свідків засекречені. Нікуди їхати Мурат не планує. Себе винним він не вважає. Тим більше терористом», - зазначив Семедляєв.

Сьогодні окупаційний Київський районний "суд" також обрав запобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Енвера Кроша у вигляді взяття під варту до 10 жовтня 2022 року.

Як писали QIRIM.News  запобіжний захід у вигляді взяття під варту обрано для затриманого вчора кримського татарина Вілена Темірянова.

Також сьогодні окупаційний Київський районний "суд" обравзапобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Сеітяя Аббозова у вигляді домашнього арешту.