У Криму затримали чоловіка, звинуваченого в образі почуттів православних

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Травня 2022, 16:13
Асіф АлієвQHA
13 Травня 2022, 16:13

В окупованому Криму затримано мешканця Джанкоя, який за словами російських силовиків, усвідомлено опублікував на особистій сторінці в соцмережі зображення та вирази, образливі для православних.

Як повідомила старший помічник керівника Головного слідуправління СК Росії у Криму та Севастополі Ольга Постнова, йому пред'явлено звинувачення за статтею про образу почуттів віруючих.

Слідчим відділом міста Джанкой встановлено, що місцевий житель зі свого домашнього комп'ютера опублікував на особистій сторінці у соціальній мережі у відкритому доступі образливі для православного віруючого зображення та висловлювання. Водночас мешканець Джанкоя усвідомлював суспільну небезпеку та протиправний характер своїх дій, спрямованих на образу релігійних почуттів християн, порушення щодо них у інших громадян ненависті, ворожнечі, формування релігійної напруги, релігійних упереджень», – повідомила Постнова.

У рамках слідства проведено обшук за місцем проживання фігуранта кримінальної справи, вилучено та направлено на експертизу комп'ютерну техніку.